Pulsmetry Suunto

Finské pulsmetry a outdoorové sporttestery Suunto vynikají kvalitou zpracování a řadou funkcí, mezi které patří výškoměr, předpověď počasí, kompas či záznam trasy pomocí GPS.

Značka Suunto získala věhlas na konci 80. let 20. století díky masové produkci potápěčských počítačů, v jejichž oboru je současnou světovou špičkou. Pokračovala prvenstvím ve vývoji náramkových počítačů ukazujících výšku, změnu počasí, teplotu, čas, směr, a jejich postupným zmenšováním. Na přelomu tisíciletí obohatila firma Suunto své přístroje další funkcí, měřením srdečního tepu, a roku 2004 uvedla na trh první „hodinky“ s plnohodnotnou GPS.

Modely Suunto – věrní průvodci sportovců a dobrodruhů

Měřiče tepové frekvence Suunto si oblíbili nároční uživatelé pro běh, cyklistiku, fitness, aerobic i další pohybové aktivity. Využívají je rovněž profesionální sportovci a závodníci. Uživatel modelu Ambit Silver, pan Radim, uvádí: „Hodinky mají všechny funkce, které sportovci potřebují. Ovládání je intuitivní, přehledné. Hrudní pás dobře sedí, spojení GPS do jedné minuty – bez problémů funguje i za mlhy a v hustém lese.“